Karmy dla psów ze schorzeniami – jaką pozyskać?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dojrzałych psów, zaś też i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i psów dojrzałych znacząco się różni. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie elementy odżywcze uzupełnia? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze pytania i przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrobiła dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe pierwsze w propozycji marki odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras psów oraz 3 warianty żywności poświęcone dla piesków ras małych wielkich plus średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana przez zbiór doświadczonych specjalistów z myślą o tym, aby umożliwić szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są idealne dla drobnych żołądków młodych psów. Ponadto karmy Pedigree junior uzupełniona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w czasie mocnego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych warto ponadto wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezmiernie prosty. Posiada zboża, olbrzymią ilość mięcha (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
specjalistyczna karma dla psa zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce lub w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki zanurzone w galaretce, która usprawnia przyjmowanie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu karma jest nie jeno smaczna, ale jednocześnie wartościowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze winne za silne oraz zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), podnoszące odporność (witamina E plus minerały) i wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Reasumując oferta marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest dość różnorodna, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Nadto są to karmy przygotowane przez firmę, która trwa na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle doskonali swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i ekspertów z którymi kooperuje. Dzięki temu są więc to karmy perfekcyjnie dopasowane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.